Mengen Yol Yardım

Mengen Yol Yardım

oto kurtarma

Oto Kurtarma

Mengen oto kurtarma firması olarak, oto kurtarma konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

yol yardım

Yol Yardım

Yol yardım hizmetlerimizin yelpazesi oldukça geniştir. Tüm kategorilerde hizmet veren firmamız, 24 saat esasına göre Mengen ve çevresinde hizmetinizdedir.

oto çekici

Oto Çekici

Oto çekici hizmetleri kapsamında, profesyonel kadromuz ve son teknoloji araç parkurumuzla yılın 365 günü gece-gündüz demeden hizmetinizdeyiz.

tekli araç taşıma

Tekli Araç Taşıma

Tekli araç taşıma deyince Bolu'nun Mengen ilçesi ve çevresinde akla ilk gelen firmaların başında Mengen Yol Yardım firmamız gelmektedir.

çoklu araç taşıma

Çoklu Araç Taşıma

Çoklu araç taşıma işleriniz için, firmamız Mengen Yol Yardım Hizmetleri'nden fiyat almanız pozitif anlamda sizlerin menfaatine olacaktır.

sıfır araç taşıma

Sıfır Araç Taşıma

Yeni aldığınız sıfır araçlarınızın bir yerden bir yere taşıma işini büyük bir hassasiyet, dikkat ve titizlikle sorunsuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

şehirler arası araç taşıma

Şehirler Arası Araç Taşıma

Sektörün duayen firmalarının başında gelen Mengen Yol Yardım, şehirler arası araç taşıma işlerinde, en çok tercih edilen firma konumundadır.

iş makinası taşıma

İş Makinası Taşıma

Her türlü iş makinası taşıma işleriniz için bizleri gönül rahatlığı ile arayabilir, A kalite, 1.sınıf taşıma hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Traktör Taşıma

Tarktör taşıma işiniz olduğunda Bolu Mengen ve çevresinde 7 gün 24 saat hizmetinizdeyiz. Bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

minibüs taşıma

Minibüs Taşıma

Özel, hususi, vip veya arızalı tüm minibüs taşıma işlerinizi ekonomik fiyat politikası ile sorunsuz bir şekilde yerine getirmekteyiz.

kamyonet taşıma

Kamyonet Taşıma

Kamyonet taşıma işlerinizde dilediğiniz zaman firmamız Mengen Yol Yardım Hizmetleri'nden yol yardım konusunda destek alabilirsiniz.

hasarlı araç taşıma

Hasarlı Araç Taşıma

Hasarlı araç taşıma işlerinizi gerek şehir içi, gerekse de şehir dışı olarak, profesyonel kadromuzla birlikte yerine getirmekteyiz.

Open chat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba, nasıl yardımcı olabiliriz?